با دستور رئیس جمهور؛
با اجرای طرح اصلاح نظام پولی در قالب حذف چهار صفر از پول ملی و بازنگری در اقطاع اسکناس و سکه، نقش این ابزار در نظام­‌های پرداخت کشور، می‌یابد. در این راستا، حسن روحانی، لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی کشور را که در جلسه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ هیئت وزیران به پیشنهاد بانک مرکزی به تصویب رسید، برای طی تشریفات قانونی به مجلس ارسال کرد.
با حكم مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي
طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان شرقی مهندس «وحید تاج مهر »بعنوان مدیر روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان آذربایجان شرقی منصوب شد.
معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی با اشاره به این که در روستای نوجه‌ده و چند صد روستای دیگر استان مددجوئی وجود ندارد، گفت: اکثر روستاهای استان در سایه فرهنگ زکات، فاقد مستمند هستند.
با حضور معاون وزیر صمت؛
چهار واحد تولیدی و صنعتی با حضور محسن صالحی‌نیا، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در شهرک‌های صنعتی تبریز ۴، آخولا و عالی‌نسب به بهره‌برداری رسید.
مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‎‎شرقی خبر داد؛
مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی گفت: مودیانی که فهرست معاملات خود در سال های ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۴ را ارائه نکرده اند، در صورت ارائه این اطلاعات به سازمان امور مالیاتی، مشمول بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرایم ناشی از عدم ارسال صورت معاملات فصلی خواهند شد.
شیروند تولیده کننده محصولات گلخانه ای در خسروشاه:
بنا به گفته مسئولین در حال حاضر 314 واحد گلخانه‌ای در استان در حال فعالیت هستند. سبزی و صیفی، گل‌های زینتی، گلدانی و گیاهان فضای باز از جمله محصولات گلخانه‌ای استان هستند.