از تظاهر به روزه خواری و استعمال دخانیات در داخل خودرو و ایجاد آلودگی صوتی پرهیز کنید
نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در آستانه ماه مبارک رمضان اطلاعیه ای صادر کرده بر توجه عموم مردم به ویژه صاحبان و متصدیان واحدهای صنفی و اماکن عمومی به حفظ حرمت ماه مبارک رمضان تاکید کرد.
نشست خبری رئیس پلیس آگاهی استان؛
رئیس پلیس آگاهی آذربایجان‌شرقی گفت: بیش از ۷۰ درصد پرونده‌های استان به صورت علمی، فنی و اطلاعاتی کشف می‌شوند و آذربایجان‌شرقی در رتبه ۶ کشوری از نظر کشف سرقت قرار دارد.
نماینده دادستان تبریز:
نماینده دادستان تبریز با قرائت کیفرخواست پرونده فروشندگان مواد پلیمری گفت: یکی از متهمان این پرونده از دلالان درجه یک خرید مواد پلیمری بوده و میلیون‌ها کیلوگرم مواد پلیمری در اختیار او قرار گرفته و سپس شرکت‌ها را با فاکتورسازی صوری وادار کرده‌اند که از آنها خرید کنند.
معاون اجتماعی فرمانده انتطامی آذربایجان شرقی خبر داد؛
معاون اجتماعی فرمانده انتطامی آذربایجان شرقی گفت: ظهر امروز یک نفر سارق مسلح با تهدید مسئولان یکی از بانک‌های سردرود، مبلغ ۴۰ میلیون تومان وجه نقد را سرقت کرد.
پاسخ سردار موسی کمالی به یک شایعه؛
سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح به شایعه ای که اخیرا در برخی رسانه های مطرح شده و خدمت سربازی را به صورت 5 ساله و داوطلبانه عنوان کرده اند پاسخ داده است.
مدیرعامل سازمان آتش‎نشانی شهرداری تبریز:
مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری تبریز از اطفاء کامل آتش‌سوزی بازار تبریز خبر داد و گفت: دلیل وقوع این حادثه و میزان خسارات وارده به مغازه‌ها، از سوی کارشناسان سازمان در دست بررسی است و متعاقبا اعلام می‌شود.
سرهنگ محمودی رئیس پلیس استان آذربایجان شرقی در جمع دبیران و اساتید حوزه علمیه خسروشاه عنوان کرد:
سرهنگ محمودی رئیس پلیس فتای استان آذربایجان شرقی با حضور در جمع دبیران آموزش و پرورش و اساتید حوزه علمیه خسروشاه، به آسیب شناسی حوزه فضای مجازی پرداخت
نیروی انتظامی آذربایجان شرقی همزمان با فرا رسیدن چهارشنبه آخر سال در راستای کاهش صدمات و خسارات، حفظ نظم و امنیت جامعه به تهیه و توزیع کنندگان مواد محترقه و سایت‌هایی که طرز ساخت را آموزش می‌دهند، اطلاعیه‌ای صادر کرد.
در پی‌حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان؛
فرمانده کل سپاه گفت: درصورتی که پاکستان به مسئولیت های خود در مبارزه با تروریست‌ها عمل نکند، جمهوری اسلامی ایران به مجازات مزدوران سازمان یافته توسط سرویس‌های جاسوسی منطقه و فرامنطقه ای خواهد پرداخت.