هشدار! خودتان مراقب خودتان باشید
البته اگر به سخنان دکتر حسین قشلاقی ،عضو شورای عالی نظام پزشکی ایران، استناد کنیم که بر اساس "گزارش‌های میدانی کادر درمان" و "بررسی آمار دفن شدگان" آمار واقعی را تا 4 برابر آمار رسمی می داند، به گزاره ترسناک تری می رسیم: "از هر 625 ایرانی، یک نفر بر اثر گرونا جان خود را از دست داده است."
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با بیان این‌که نیازمند مداخله موثر در بحث رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی هستیم، افزود: سازوکار نظارت بر این امر باید به طور کامل اجرا شده و با متخلفان به صورت جدی برخورد شود.
دکتر مجید محمود علیلو، رئیس سازمان نظام روانشناسی آذربایجان شرقی : "شخصیت مرزی" یک اختلال شایع دوران نوجوانی است که به صورت بی ثباتی و ناپایداری عاطفی، اختلال در خودانگاره یا مفهوم فردی، اختلال در مواجهه با هیجانات و روابط بین فردی خود را نشان می‌دهد.
صومی هشدار داد!
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان اینکه روزانه هزار مورد مشکوک به کرونا در استان شناسایی می‌شود و نسبت R0 به 1.3 رسیده است، افزود: با ادامه وضعیت فعلی پیش‌بینی می‌کنیم که در دو هفته آینده، یک وضعیت غیرعادی را تجربه کنیم که بدترین وضعیت از ابتدای شیوع بیماری کرونا خواهد بود.
هلال احمر آذربایجان شرقی با استقرار گروه‌های خدمات دارویی و درمانی جمعیت هلال احمر در روستای لاهیجان از توابع بخش خسروشاه به بیش از ۳۰۰ نفر از مردم این روستا خدمات رایگان ارائه کردند.
کمیته اطلاع رسانی ستاد ملی مقابله با کرونا در اطلاعیه ای اعلام کرد
کمیته اطلاع رسانی ستادملی مقابله با کرونا درباره نحوه ثبت نام اصناف و مشاغل کم خطر در سامانه سلامت از امروز برای شروع به کارمشروط و اخذ تعهد التزام اطلاعیه ای صار کرد.
«سعید اقدسی» رئیس مرکز بهداشت خسروشاه:
رئیس مرکز بهداشت خسروشاه با بیان اینکه کرونا با کسی شوخی ندارد، گفت: امیدواریم در هفته سلامت و هفته اول اردیبهشت ماه شاهد افتتاح ساختمان جدید مرکز جدید سلامت خسروشاه باشیم.
مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی:
مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی با بیان این‌که میانگین سنی فوتی‌های ناشی از مصرف الکل در استان در بازه‌ی سنی ۳۰ تا ۳۹ سال قرار دارند، افزود: افراد دارای تحصیلات ابتدایی در استان، بیشترین میزان فوتی را در اثر مصرف الکل به خود اختصاص داده‌اند.