مسئول بسیج سازندگی سپاه آذربایجان‌شرقی؛
اسکندری گفت: ۴۰ درصد از شهرستان بزرگ آق‌قلا به سپاه آذربایجان‌شرقی واگذار شده و با همت گروه‌های جهادی از همان لحظات اولیه مشغول خدمت‌رسانی هستیم.
امام جمعه تبریز:
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه خیران مایه قوت قلب جامعه هستند، گفت: فقرا و محرومین در کشور ما به برکت کمک های خیران و وجود نهادهایی همچون کمیته امداد، عزت دارند.
جهرمی: قوام و انسجام خانواده ارزشمند است
وزیر ارتباطات گفت: لازم نیست برای حفظ قوام خانواده تحمل در برابر کتک خوردن زنان را آموزش بدهیم، بلکه باید حمایت های لازم را به همراه آموزش کافی انجام دهیم تا زنان جامعه رشد کنند.
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‎شرقی خبر داد؛
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: دوشنبه ۲۹ بهمن هزاران نفر به نمایندگی از مردم استان به دیدار مقام‌ معظم رهبری می‌روند تا عاشوراییان آذربایجان حماسه بیعت دوباره را با رهبری به نمایش بگذارند.
نماینده مردم تبریز مطرح کرد:
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس بابیان اینکه دولت در اقتصاد کشور دخالت می‌کند و نتیجه آن تورم و گرانی است، گفت: تشکیل صف‌های طولانی برای خرید گوشت ناشی از سوءمدیریت مسئولان است.
معاون دادستان کل کشور:
دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه با بیان اینکه رفع فیلتر تلگرام اساسا منتفی است، گفت: هر گونه فعالیت دستگاه‌های دولتی در تلگرام و پوسته‌های فارسی آن اعم از هاتگرام و طلاگرام غیرقانونی است.
نماینده مردم تبریز در مجلس:
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: حادثه قطار تبریز-مشهد به‌اندازه ساختمان پلاسکو برای مسئولان اهمیت نداشت، چون آخوندی خود را در این رابطه ملزم به پاسخگویی نمی‌دانست
نماینده ولی فقیه در آذربایجا‎ن‎شرقی:
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به مصادف شدن ایام الله دهه فجر امسال با ایام فاطمیه گفت: حفظ حرمت این ایام واجب است، بهترین جشن برای ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی ایران تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است.
به همت نیروهای اطلاعات سپاه آذربایجان شرقی؛
طی عملیات پیچیده اطلاعاتی چند ماهه توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) سازمان اطلاعات سپاه آذربایجان شرقی و برابر دستور دادستان شهرستان تبریز، باند تهیه، تولید و توزیع مواد مخدر ماری جوانا (گل) به صورت عمده در سطح آذربایجان شرقی و استان‌های همجوار متلاشی شد.
سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: مشمولان دارای برگ آماده به خدمت که تمایل دارند در ماه‌های بهمن و اسفند سال جاری اعزام شوند، هرچه سریعتر برای تعجیل تاریخ اعزام به خدمت خود، اقدام کنند.