گزارش:
هر سال با فرارسیدن ماه پرفضیلت رمضان، سفره‌های افطاری نیز در خانه‌ها پهن می‌شد و دوستان و آشنایان دور هم جمع می‌شدند؛ خیران و افراد بسیاری نیز خوان‌ احسان و نیکی گشوده و نیازمندان را گرد سفره مهربانی جمع می‌کردند و یا غذای گرم به خانه‌هایشان می‌فرستادند.
آیت الله علوی گرگانی:
آیت الله علوی گرگانی، در پاسخ به استفتایی درباره وام یک میلیون تومانی دولت با سود 12 درصد تاکید کرد: چون این وام به عنوان بهبود وضعیت معیشتی مردم است، در قالب عقود مضاربه، مشارکت و وکالت قرار نمی گیرد و دریافت سود از این وام شرعا جایز نیست.
حجت‌الاسلام برگی:
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان می‌گوید امام حسین(ع) به دنبال عقلانیت بود و عاشقان او باید شعور حسینی داشته باشند و دیوانگی‌شان را به عزاداری‌ها نیاورند.
امام جمعه تبریز در تجمع عفاف و حجاب؛
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی از ارائه نقش‌های منفی به زنان چادری در صداوسیما انتقاد و آن را اهانت به ساحت حجاب و تغییر دیدگاه جامعه نسبت به این بانوان خواند.
حاج مقصود ارفعی خسروشاهی در گفتگو با خسروشاه نیوز:
حاج مقصود ارفعی خسروشاهی مداح و شاعر اهل بیت عصمت و طهارت معتقد است، جوانان قبل از ورود به عالم مداحی باید شرایطی را رعایت کنند. وی آینده مداحی خسروشاه را با وضعیت فعلی و جهت گیری های موجود خوب نمی داند!