گزارش ورزشی؛
شرایط فعلی باشگاه تراکتور به گونه ای است که از راس تا قعر شاهد ابهامات بزرگی هستیم که تک تک آن می تواند در نیم فصل دوم تاثیر سوئی بر نتیجه گیری تیم داشته باشد.
در پی رسوایی جدید بازیکنان پرسپولیس؛
فیلم تازه ای از بی اخلاقی بازیکنان پرسپولیس در فضای مجازی پخش شده است که رسوایی جدیدی برای این تیم به وجود آورده و به نوعی خاطره شادی پس از گل جنجالی مدافعین این باشگاه را زنده کرده است.
اخیراً مدیرعامل باشگاه تراکتور، طی مصاحبه‌ای با یکی از رسانه‌های محلی گفته است که کمیته فنی تیم امسال شکل گرفته است و برای جلوگیری از هدررفت زمان تا انتخاب سرمربی، اقدام به جذب بازیکن کرده است. وی نامی از هیچ کدام از اعضای کمیته فنی اعلام نکرده و برای آنچه که جلوگیری از ارتباط نامعقول با اعضای کمیته فنی خوانده است، ترجیح داده است که تنها به ملیّت این اعضا اکتفا کند.
امام جمعه تبریز در دیدار رئیس فدراسیون فوتبال:
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: باید فدراسیون در رد یا رفع اتهاماتی نظیر فساد مالی، تبانی و شرط بندی تمام تلاش خود را بکار بگیرد و مانع از خدشه دار شدن اعتماد مردم به فوتبال شوند.
بررسی قانونی تخلفات گلر خاطی؛
این سوال برای هواداران تراکتورسازی به وجود آمده که در صورت قطعی شدن تخلفات محسن فروزان، آیا تیم تراکتورسازی که در بازی با سپیدرود از این تخلفات ضرر دیده و بازی را به حریف واگذار کرده، با چه امتیازاتی مواجه خواهد شد؟
یادداشت؛
مدارای دولت و مسئولین کمیته انضباطی با تخلفات آشکار و توهین های مکرر و شعارهای ساختارشکن، تنها یک شائبه را در اذهان مردم ایران و باشگاهه ای لیگ برتری ایجاد می کند و آن، خواست و اراده وزارت ورزش و دولت برای قهرمانی پرسپولیس است.
توضیحات مالک تراکتور درباره اتفاقات بازی سپیدرود؛
مالک باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد، شبهاتی در مورد اتفاقات بازی این تیم مقابل سپیدرود وجود دارد که در کمیته انضباطی این باشگاه بررسی می‌شود.
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی:
مدیرعامل تراکتورسازی در خصوص تکلیف «لی اروین» برای حضور در ترکیب این تیم، گفت: کمیته انضباطی درباره رفتار اشتباه آقای اروین تشکیل جلسه داد به زودی هم رأی مربوط به این بازیکن را رسانه‌ای خواهیم کرد.
استوکس شانس خیلی زیادی برای آقای گلی دارد
کاپیتان تیم تراکتورسازی معتقد است بحث تبانی بین دو تیم تراکتورسازی و ماشین‎سازی فقط یک شائبه است و از نوع بازی‌هایی است روانی که رقبا معمولا انجام می‌دهند.
وقتی از تراکتور جدا شدم دلار ۸۰۰ تومن بود
بازیکن سابق تیم تراکتورسازی می‎گوید من از حاج رضا زنوزی خجالت می‎کشم بروم از او شکایت کنم و به خاطر این مسائل مدیران سواستفاده می کنند و طلب ما بچه تبریزی‎ها را نمی‎دهند.
افزایش روابط درمانی - ورزشی آلمان و تبریز؛
نخستین مدرسه هوشمند فوتبال ایران با همراهی یکی از بزرگترین شرکت‌های آلمانی(Rogon) در تبریز افتتاح خواهد شد.