حادثه وحشتناکی که دنیا را شوکه کرد!

حادثه وحشتناکی که دنیا را شوکه کرد!
۱۹ بهمن ۱۳۹۷
حادثه وحشتناک بریدن سر کودک ۶ ساله شیعه در عربستان، جهان را در بهت فرو برد
به گزاش اخبار خسروشاه به تازگی رسانه‌های عرب‌زبان خبر شهادت یک کودک ۷ ساله به نام زکریا الجبار را منتشر کردند. خبر تلخی که دل هر انسانی را به درد می‌آورد و بار دیگر جنایت‌های وهابیان سعودی را به جهانیان ثابت می‌کند.
 
زکریا کودک ۷ ساله‌ شیعه به همراه مادرش برای زیارت مرقد مطهر رسول اکرم(ص) به مدینه می‌رفت. راننده تاکسی وهابی سعودی پس از آنکه متوجه می‌شود زکریا و مادرش شیعه هستند، با شیشه‌ شکسته‌ ماشین کودک معصوم را مقابل چشمان مادرش به جرم شیعه بودن ذبح می‌کند.
انتشار این خبر دردناک از جنایات تکفیری‌های سعودی در فضای مجازی و رسانه‌ها واکنش تند کاربران فضای مجازی را به همراه داشت. کاربران با هشتگ #زکریای_شهید به جنایت یک سعودی وهابی و سر بردن کودک ۶ ساله به جرم شیعه بودن مقابل چشمان مادرش واکنش نشان دادند و از جنایات این فرقه‌ ضاله که هیچ بویی از انسانیت و اسلام نبرده است، نوشتند.
 
گفتنی است مسلک جعلی وهابیت، بیش از دو قرن است که همچون موریانه‌ای به دنبال تخریب دین و تهی نمودن آن است. مسلکی که به هیچ وجه سازگاری عقلانی ندارد و با روش‌های ملایم با فطرت عقل کاملاً بیگانه است. خشونت و وحشی‌گری در ذات این مکتب نهفته و مظاهر آن در حمله و کشتار بی‌سابقه مردم مظلوم کربلای معلی در سال ۱۳۴۳ ه. ق. نمودار گشته است که در آن حدود ۷۰۰۰ نفر از علما، سادات و مردم را قلع و قمع کردند.
اشتراک گذاری:
بازدید: 169

ارسال نظر