وقتی از تراکتور جدا شدم دلار ۸۰۰ تومن بود

ابراهیم زاده: خجالت می‎‎‎‎‎‎‎‎کشم بروم از از حاج رضا زنوزی شکایت کنم

ابراهیم زاده: خجالت می‎‎‎‎‎‎‎‎کشم بروم از از حاج رضا زنوزی شکایت کنم
۴ اسفند ۱۳۹۷
بازیکن سابق تیم تراکتورسازی می‎گوید من از حاج رضا زنوزی خجالت می‎کشم بروم از او شکایت کنم و به خاطر این مسائل مدیران سواستفاده می کنند و طلب ما بچه تبریزی‎ها را نمی‎دهند.
به گزارش اخبار خسروشاه، کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال باشگاه تراکتورسازی را محکوم به پرداخت مبلغ ۱۶۳ میلیون تومان به مسعود ابراهیم زاده بازیکن تبریزی و سابق این تیم کرد. در این باره خبرنگار عصر گفت‎وگویی با مدافع ذوب آهن اصفهان داشته است که در ادامه می خوانید:
 
ذوب آهن هر روز بهتر از دیروز
 
ما روز به روز بهتر می شویم و روزهای بد را پشت سر گذاشته ایم و تلاش ما این است که خیلی زود خود را به بالای جدول برسانیم و در جمع مدعیان باشیم. مدعی قهرمانی بودن سخت است ولی قطعا ذوب آهن در تلاش است سهمیه آسیایی خود را برای فصل آینده حفظ کند.
 
بردن استقلال سخت است ولی ما هم قوی هستیم
 
استقلال حریف سختی برای ما هست و در آزادی مقابل این تیم بازی کردن کار را سخت تر می کند و البته این موضوع برای من عادی شده است و سال ها در جو تبریز فوتبال بازی کرده ام و چنین جو هایی برایم عادی است. تیم ما روی فرم است و کادر فنی با آنالیزی که داشتند به خوبی در طول هفته تمرینات ویژه ای داشتیم که به امید خدا برای پیروزی به میدان میرویم
 
دیدار با ماشین یکی مثل بقیه
 
من زیاد بازیکن احساسی نیستم و دوست دارم بی سر و صدا کار کنم و اینکه این هفته با تیم سابقم بازی دارم هم برایم هیچ فرقی نمی کند و یک بازی مثل بقیه بازی ها است و این را بگویم که اگر این تیم را به حساب گسترش فولاد بگذاریم تیم سابق من است نه ماشین سازی!
 
شکایت مال آن هایی بود که تراکتور را محروم کردند
 
اینکه من از باشگاه تراکتور شکایت کردم درست نیست. شکایت رو آن بازیکنانی کردند که پرونده هایشان رفت فیفا و تراکتور را محروم کرد. شکایت رو کسانی کردند که توقیف اموال گرفتند و پول بلیط فروشی ها را برداشتند. شکایت را کسانی کردند که کمر تراکتور با محرومیت شکستند. شکایت در کمیته تعیین وضعیت در مقابل این اتفاقات، شکایت محسوب نمی شود.
 
چرا حق بچه های تبریز را نمی دهند؟
 
تا حق مان را می خواهیم همه روی ما زوم می شوند ولی کسی نیست بگوید چرا فقط طلب بچه تبریز ها مانده است؟ چرا حق ترک ها را در تبریز نمی دهند؟ علتش را من می گویم. چون ما بخاطر خودمان و شهرمان و مردم اش که با هم رودرو می شویم نمی توانیم شکایت کنیم. رفیق های من در تبریز یا خبرنگار هستند و یا تی تی های جایگاه که هر روز با هم در ارتباط هستیم بنابراین خجالت می کشیم که شکایت کنیم. من از حاج رضا زنوزی خجالت می کشم بروم از او شکایت کنم و به خاطر این مسائل مدیران سواستفاده می کنند و طلب ما را نمی دهند.
 
یادتان هست من کی در تراکتور بازی کردم؟
 
اصلا یادتان می آید من چه سالی در تراکتور بودم؟ سال هاست که از تراکتور جدا شده ام و آن زمان دلار ۸۰۰ تومن بود ولی هیچ وقت به خاطر دلایلی که گفتم شکایت نکردم و نخواهم کرد و الان نیز تعیین وضعیت حکم داده و کو تا پرداخت و وصول آن! و بازهم می گویم که برخی مدیران دوست دارند با ندادن حق و حقوق بازیکنان تبریزی ترک آن ها را بین هواداران خراب کنند و شما بروید آمار طلب کاران باشگاه های تبریز در بیاورید و متوجه می شوید که همه آنها ترک هستند.
 
مهندس زنوزی بزرگ فوتبال آذربایجان است
 
من با اطمینان به شما می گویم که مهندس زنوزی از اتفاقات رخ داده بی اطلاع است و هرگز اجازه چنین کم کاری هایی را نمی دهد و مدیران تیم ها آمار اشتباه به او می دهند و البته تاکید می کنم که این طلب من از تراکتور به سال ها قبل ارتباط دارد و مهندس زنوزی امسال تراکتور را در دست گرفته است و حرف هایم کلی بود. مهندس زنوزی الان بزرگ فوتبال آذربایجان است و امیدوارم مدیران با اطلاعات درستی که به او می دهند باعث شوند تا دلخوری پیش نیاید تا ما بچه تبریز ها هم شرمنده مهندس زنوزی نشویم و این حکمی که صادر شده نیز فقط مالیات دوران حضورم در تراکتور است و من ادعای دیگری نداشته و نخواهم داشت.
اشتراک گذاری:

ارسال نظر