اخبار خسروشاه گزارش می‎دهد؛

تراکتورسازی – پدیده؛ فینال جذاب!

تراکتورسازی – پدیده؛ فینال جذاب!
۲۳ اسفند ۱۳۹۷
نبرد دو تیم مدعی تراکتورسازی و پدیده را می‌توان یکی از فینال‌های جذاب لیگ برتر در دور برگشت دانست.
به گزارش اخبار خسروشاه، هفته بیست‌ودوم رقابت‌های لیگ برتر از امروز با برگزاری ۲ بازی آغاز خواهد شد و تا یک‌شنبه ادامه خواهد داشت. در حساس‌ترین بازی امروز تراکتورسازی در تبریز میزبان پدیده است؛ دیداری که تقابل تیم‌های چهارم و پنجم جدول است.

قبل از این بازی تراکتورسازی توانسته با پیروزی مقابل استقلال، برد در دربی تبریز و یک برد خوب هم مقابل سپاهان بدون شکست، خود را به کورس مدعیان برساند. حالا امروز تراکتورسازی در صورت برد به طور موقت به صدر جدول لیگ می‌رسد تا بعد از پرسپولیس، سپاهان و پدیده چهارمین تیمی باشد که در لیگ هجدهم صدر جدول را لمس می‌کند. البته تراکتوری‌ها برای رسیدن به این مهم باید مقابل یکی از تیم‌های خوب و سرسخت لیگ به پیروزی برسند.

تیم گل‌محمدی به راحتی به هیچ تیمی امتیاز نمی‌دهد با این حال پدیده هفته گذشته در خانه‌اش مقابل ذوب‌آهن غافلگیر شد و ۳ امتیاز از دست داد تا به رده پنجم سقوط کند. نبرد ۲ مدعی را می‌توان یکی از فینال‌های جذاب لیگ در دور برگشت دانست و مسلما در این شرایط نتیجه مساوی به سود سایر صدرنشینان جدول است.

رقابت‌های لیگ برتر فردا هم با برگزاری ۲ بازی دیگر دنبال می‌شود. در یکی از این بازی‌ها پارس جنوبی در جم میزبان ماشین‌سازی دیگر تیم تبریزی لیگ برتر است و در دیگر بازی فولاد به مصاف سپاهان می‌رود.
اشتراک گذاری:

ارسال نظر