پیام تبریک عید شهردار خسروشاه

پیام تبریک عید شهردار خسروشاه
۱ فروردین ۱۳۹۸
نوروز نماد خیزش و رویش نوست؛ در سال جدید با قاطعیت و پشتکار و مشارکت شما شهروندان عزیز در جهت تحقق اهداف تلاش خواهیم کرد
نوروز، نماد خيزش،حيات مجدد و رویش نوست . فرصت مغتنمي است تا در طليعه‌ روح‌ بخش بهار، با صميمانه‌ ترين کلام،  بهار و نوروز باستاني را تبريک و تهنيت عرض نمايم.

نوروز موسم نزديکي و پيوند دلها است. فرصت مناسبي است تا با يکديگر عهد و پيمان ببنديم که تا رسيدن به توسعه همه جانبه و تحقق يک زندگي توأم با معنويت، آرامش و اميد، لحظه‌اي از تلاش و کوشش دست برنداريم. در آغاز سال جديد آرزوي ما براي همه شهروندان عزيز #خسروشاه، زندگي در شهري اخلاقي، زيبا، ايمن، شاد، آباد و توسعه يافته، نه از جنس رويا و شعار بلکه اهدافی به دقت برنامه ريزي شده که در سال جديد با قاطعيت و پشتکار و مشارکت شما شهروندان عزیز در جهت تحقق آنها تلاش خواهيم کرد.
 
در اين عيد سعيد باستاني با اميد به فردايي بهتر و بهاري پربارتر، بر آستان آفريدگار يگانه سر به سجده شکر مي گذاريم و فروتنانه از او طلب مي کنيم که :" یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ.."
اشتراک گذاری:

ارسال نظر