با حضور مهدوی فرماندار تبریز:

بازدید از روستاهای تازه کند و ساتلو

بازدید از روستاهای تازه کند و ساتلو
۲۱ فروردین ۱۳۹۸
مهدوی فرماندار شهرستان تبریز از روستاهای تازه کند و ساتلو بخش خسروشاه بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات این روستاها قرار گرفت.
درجریان این بازدید مهدوی بهمراه رضایی بخشدار خسروشاه از معابر و طرح های هادی اجرای شده در روستاهای تازه کند و ساتلو دیدن کردند.

فرماندار تبریز در این بازدید ساماندهی و اصلاح اصولی معابر روستاها،تامین روشنایی جاده ها دسترسی و اجرای طرحهای خدماتی در روستاها را از وظایف دهیاران و همراهی شوراها برای ارائه خدمات  به روستائیان دانست وگفت: برای حل مشکلات و ارائه خدمات بهتر به روستائیان از جمله اجرای طرح هادی مردم با دستگاههای خدمات رسان و دهیاران همکاریهای لازم را انجام دهند.

مهدوی با اشاره به اینکه ساماندهی و اصلاح بافت های سنتی موجود در روستاها و نحوه استفاده از زمینها  برای عملکرد های مختلف از قبیل مسکونی، زراعی در روستاها باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد، افزود: ارائه خدمات رفاهی بیشتربه روستائیان از مهاجرت آنان به شهرها جلوگیری خواهد کرد.

وی درآخر با اشاره به اختصاص اعتبارات مناسب توسط دولت برای دهیاریها، گفت: دهیاریها نسبت به ساماندهی و پاک سازی ورودی روستاها همت بیشتری داشته باشند.اشتراک گذاری:

ارسال نظر