پایان کشمکش میان ذوب آهن و تراکتور

پایان کشمکش میان ذوب آهن و تراکتور
۱۴ شهریور ۱۳۹۸
با حضور مدیرعامل سابق ذوب آهن در فولاد به نظر می رسد که شاهد پایان کشمکش میان ذوب آهن و تراکتور باشیم.
به گزارش خسروشاه نیوز، سعید آذری که فعالیتی چند ساله در سمت مدیرعاملی باشگاه ذوب‌ آهن داشت و اخیرا از این سمت کنار رفته بود، روز گذشته و بعد از نشست با مسؤولان باشگاه فولاد خوزستان، به‌عنوان مدیرعامل این باشگاه انتخاب شد. این اتفاق در حالی رخ داد که از آذری به عنوان گزینه مدیرعاملی باشگاه استقلال نیز یاد می شد.

با جدایی آذری از جمع ذوبی ها و ملحق شدنش به جمع فولادی ها، این مدیر اصفهانی به طور کامل از فضای فوتبال شهر خود و باشگاه ذوب آهن بیرون آمده است. یکی از نکاتی که در این خصوص می تواند برای اهالی فوتبال جالب باشد، موضوع رضا شکاری است. موضوعی که آذری تا آخرین روزهای حضورش در ذوب آهن پیگیر آن بود.


مدیرعامل سابق ذوب آهن که معتقد بود حضور شکاری در تراکتور غیرقانونی است، پس از تراکتوری شدن هافبک اسبق این تیم، به وی هشدار داد که عواقب سختی در انتظارش است. چندی پیش نیز، شاهد انتشار پستی در اینستاگرام آذری بودیم که وی مدعی شده بود به زودی با پیگیری هایی که انجام داده، حکم نهایی در خصوص شکاری و تراکتور صادر خواهد شد.

به نظر می رسد که با جدایی آذری از ذوب آهن و شروع به کارش در فولاد، شاهد پایان مباحث تنش زا در خصوص حضور شکاری در تراکتور که موجب ایجاد اصطکاک در میان هواداران دو تیم نیز شده بود، باشیم. هر چند که باشگاه تراکتور از همان روز اول اعلام کرده بود که مشکلی از بابت حضور شکاری این باشگاه را تهدید نمی کند.
اشتراک گذاری:

ارسال نظر