تراکتور 1-0 پارس جنوبی؛

پیروزی شاگردان دنیزلی مقابل چشمان ویلموتس

پیروزی شاگردان دنیزلی مقابل چشمان ویلموتس
۱۲ مهر ۱۳۹۸
شاگردان مصطفی دنیزلی در تیم تراکتور آذربایچان موفق شدند با نتیجه یک بر صفر پارس جنوبی را از پیش رو بردارند.
در هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر تیم تراکتور تبریز مقابل پارس جنوبی جم صف‌آرایی کرد و در پایان شاگردان مصطفی دنیزلی موفق شدند با نتیجه ۱ بر ۰ حریف خود را از پیش رو بردارند.

هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران
تراکتور تبریز-پارس جنوبی جم
جمعه ۱۲ مهرماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۰
تبریز، ورزشگاه یادگار امام

ترکیب دو تیم:

ترکیب تراکتور: رشید مظاهری، ایمان سلیمی، رضا اسدی، میثم تیموری، مهدی تیکدری، مسعود شجاعی، اشکان دژاگه، احسان حاج صفی، میمبلا، ساسان انصاری، کوین فورچونه

ترکیب پارس جنوبی جم: فرناندو دخسوس، مهدی ترکمان، فریبرز گرامی، علی عبدالله زاده، محمود شفیعی، مگنو باتیستا، کاخابر کاکاشویلی، شهرام گودرزی، پوریا آریاکیا، ایمان باصفا، محمدابراهیمی

گزارش بازی:

در نیمه اول تراکتور بازی را هجومی آغاز کرد. در دقیقه ۲۵ حرکت عمقی حاج صفی با شوت او همراه بود که الیت توپ در درون دروازه پارس جنوبی قرار گرفت. در دقیقه ۲۸ شوت خطرناک کوین فورچونه را ده خسوس مهار کرد. در دقیقه ۳۶ سانتر میمبلا می‌رفت تا مستقیم وارد دروازه شود اما با دفع ده خسوس همراه شد تا نیمه اول با نتیجه ۱ بر ۰ پایان پذیرد.

در نیمه دوم پارس جنوبی حملاتی ترتیب داد تا بازی را به تساوی بکشاند. در دقیقه ۵۳ ضربه مهاجم این تیم به تیرک دروازه برخورد کرد تا جدی‌ترین موقعیت پارس جنوبی از دست برود. در دقیقه ۵۹ کاخاشویلی شوتی زد که توسط رشید مظاهری مهار شد. در دقیقه ۷۱ شوت میمبلا توسط ده خسوس مهار شد. در دقیقه ۷۵ شوت رضا خالقی فر را رشید مظاهری مهار کرد و در حالی که موقعیت مسلم گلزنی ایجاد شده بود مسعود شجاعی با یک تکل به موقع مانع از به تساوی کشیده شدن بازی شد.
اشتراک گذاری:

ارسال نظر