سپاهان 2-0 تراکتور؛

سومین باخت متوالی تراکتور در لیگ برتر

سومین باخت متوالی تراکتور در لیگ برتر
۱۴ آبان ۱۳۹۸
جنگ صدرنشینی را شاگردان قلعه نویی در ورزشگاه نقش جهان مقابل تراکتور بردند تا همچنان صدرنشینی خود را حفظ کنند.
به گزارش خسروشاه نیوز، از سری رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، تیم های سپاهان اصفهان و تراکتور به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۲-۰ به سود سپاهان به پایان رسید.

هفته دهم لیگ برتر
سپاهان – تراکتور
سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۰
اصفهان – ورزشگاه نقش جهان
داور: سیدوحید کاظمی – کمک ها: محمدرضا منصوری -حسن ظهیری

گل ها: سجاد شهباز زاده(۴۴)-کی روش استنلی (۵۰)

ترکیب سپاهان: پیام نیازمند، مرتضی منصوری، جورجی گولسیانی، عزت الله پورقاز، سعید آقایی، امید نور افکن، مهدی کیانی، سجاد شهباز زاده، محمد کریمی، محمدرضا حسینی و کی‌روش استنلی

ترکیب تراکتور: رشید مظاهری، محمدرضا خانزاده، ایمان سلیمی، مسعود شجاعی، رضا اسدی، ساسان انصاری، مارسیلسو جونیور لوپز، میثم تیموری، محمدرضا آزادی، احسان حاج صفی، مهدی تیکدری

نیمه نخست این دیدار را تراکتور هجومی آغاز کرد. نخستین موقعیت این بازی توسط حاج صفی به وجود آمد که شوت این بازیکن با اختلاف کمی از بالای دروازه نیازمند به بیرون رفت.

اینبار نوبت به خانزاده رسید تا دروازه سپاهان را تهدید کند اما ضربه این بازیکن با اختلاف کمی به بیرون رفت. سپاهان توسط محمدرضا حسینی یک موقعیت خطرناک به دست آورد اما ضربه حسینی با اختلاف کمی از کنار تیر عمودی دروازه به بیرون رفت.

پس از این حملات در دقایق ابتدایی، بازی بیشتر در میانه میدان دنبال شد و دو تیم اجازه خلق موقعیت را به یکدیگر نمی دادند. مازولا در دقیقه ۳۵ یک شوت پر قدرت را روانه دروازه سپاهان کرد اما این توپ را مدافعان سپاهان از روی خط دروازه برگشت دادند.

مازولا بازهم شانس خود را امتحان کرد و یک شوت را روانه دروازه سپاهان کرد که راهی به دروازه نیازمند نیافت.

در حالی که تراکتور روی دروازه سپاهان فشار آورده بود و چندین ضربه کرنر را بر روی دروازه نیازمند ارسال کرد این سپاهان بود که به گل رسید.

خطای بازیکنان تراکتور در پشت محوطه جریمه با ارسال محمدرضا حسینی همراه شد و سجاد شهباز زاده این توپ را با ضربه سر به گل تبدیل کرد تا سپاهان در دقیقه ۴۴ پیش بیفتد. نیمه نخست با همین نتیجه به پایان رسید.

تراکتور مانند نیمه نخست، نیمه دوم را هم هجومی آغاز کرد. واکنش زیبای پیام نیازمند مانع از گلزنی احسان حاج صفی شد. در حالی که تراکتور در فاز هجومی بود، بازیکنان سپاهان به سرعت توپ را به دروازه تراکتور رساندند.

پس از چند رفت و برگشت توپ به سعید آقایی رسید و سانتر زیبای این بازیکن را کی روش استنلی به گل دوم سپاهان تبدیل کرد.

درحالی که بازیکنان تراکتور معتقد به خطای هند پنالتی بودند اما داور این دیدار اعتقادی به پنالتی نداشت و دستور به ادامه بازی داد.

سپاهان پس از به ثمر رساندن گل دوم چند حمله خطرناک را بر روی دروازه تراکتور ترتیب داد که با بی دقتی مهاجمان این حملات نتیجه ای در بر نداشت. کی روش استنلی در دقیقه ۶۰ جای خود را به علی قربانی داد.

تراکتور پس از این توپ و میدان را در اختیار گرفت اما شاگردان دنیزلی در زدن ضربات آخر مشکل داشتند. اشکان دژاگه در دقیقه ۶۸ به جای مازولا وارد زمین شد.

در دقیقه ۷۲ تیکدری یک سانتر را روی دروازه سپاهان ارسال کرد که ضربه ساسان انصاری از کنار دروازه نیازمند به بیرون رفت. ضربه ایستگاهی اشکان دژاگه را پیام نیازمند به زیبایی مهار کرد.

توپ و میدان در این دقایق در دست شاگردان دنیزلی بود اما مدافعان سپاهان در محوطه جریمه خودی بسیار عالی عملکردند و فرصت چندانی را به تراکتور ندادند. شوت اشکان دژاگه در دقیقه ۸۵ با فاصله نسبتا زیادی از کنار دروازه سپاهان به بیرون رفت.

فرار زیبای رضا میزایی در دقیقه ۹۱ یک فرصت مسلم گلزنی را برای سپاهان و علی قربانی ایجاد کرد که ضربه نا امید کننده قربانی را مظاهری در یک رفت و برگشت مهار کرد.

خطای میرزایی روی مظاهری به یک جنجال تبدیل شد که میرزایی، مظاهری و شهباز زاده کارت زرد گرفتند.

مظاهری در دقیقه ۹۴ موفق شد تک به تک با رضا میرزایی را مهار کند تا از شکست سنگین تر تراکتور جلوگیری کند.
اشتراک گذاری:

ارسال نظر