سرپرست سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز:

«شناسنامه‌دار کردن گوشت‌های استحصالی» موجب اطمینان از خرید می‌شود

«شناسنامه‌دار کردن گوشت‌های استحصالی» موجب اطمینان از خرید می‌شود
۷ آذر ۱۳۹۸
سرپرست سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز طرح شناسنامه دار کردن گوشت های استحصالی را گامی برای اطمینان بخشی از خرید دانست.
به گزارش خسروشاه نیوز، کریم قدرتی صبح امروز در مراسم رونمایی و آغاز طرح شناسنامه دار کردن گوشت های استحصالی روزانه سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز، اظهار داشت: با آغاز اجرای این طرح مردم در مراجعه به واحدهای فروش گوشت از طریق نشان های نصب شده به جنسیت محصول مورد خرید خود اطمینان خواهند داشت.

سرپرست سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز در تبیین این طرح افزود: از این پس به جای مهر آبی بر روی دام ها، از دو نشان رنگ آبی که نشانگر جنسیت نر و رنگ نارنجی که نشانگر جنسیت ماده خواهد بود، نصب می شود تا تشخیص گوشت های به عرضه شده به راحتی امکان پذیر باشد.

او ادامه داد: علاوه بر استفاده از رنگ ها از علائم بین المللی به همراه متنی به زبان رسمی کشور، این اطمینان را به مردم خواهد داد که بدون شک و شبهه، اقدام به خرید محصول مورد نیاز خود کنند و در کنار آن نظارت ها را نیز تسهیل می کند.

قدرتی در پایان ابراز امیدواری کرد با اجرای این طرح، تخلفات ناشی از خلاء های موجود در مرحله توزیع و عرضه گوشت به کمترین حد برسد.
اشتراک گذاری:

ارسال نظر