معاون اجتماعی نیروی انتظامی آذربایجان‌شرقی تشریح کرد:

جزئیات جدید از دستگیری مزاحمین دو دختر جوان در پارک «ائل‎گلی»

جزئیات جدید از دستگیری مزاحمین دو دختر جوان در پارک «ائل‎گلی»
۱ بهمن ۱۳۹۷
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان‌شرقی از دستگیری تمام عوامل ایجاد مزاحمت به دو دختر جوان در پارک ائل گلی تبریز خبر داد.

به گزارش اخبار خسروشاه ، هاشم شعفی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی انتشار فیلمی درفضای مجازی مبنی بر ایجاد مزاحمت تعدادی افراد به دو دختر جوان در پارک ائل گلی تبریز، به جهت حساسیت موضوع، شناسایی و دستگیری این افراد در دستور کار ماموران قرار گرفت.

 

وی افزود: با اشراف اطلاعاتی دو نفر از عوامل ایجاد مزاحمت در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر و روانه زندان شدند و در ادامه چهار نفر مزاحم دیگر نیز دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

 

شعفی در پایان با اطمینان به شهروندان که پلیس همیشه و در همه حال برای تامین امنیت و آرامش در جامعه در کنار مردم بوده و برای ایجاد امنیت در تمام پارک‌ها و تفرجگاه‌ها در تمام فصول سال حضور فعال خواهد داشت، تاکید کرد: پلیس با هماهنگی مقامات قضائی با مزاحمین به نوامیس مردم و هنجار شکنان برخورد خواهد کرد و شهروندان نیز در صورت مشاهده هرگونه هنجارشکنی و مزاحمت به مردم موضوع را با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 

انتشار تصاویر منتسب به ۲ دختر نوجوان در بوستان «ائل گولی» تبریز که در محاصره جمعی از پسران گرفتار شده و به سمت آنها گلوله های برفی پرتاب می شود، موجی از اعتراض همراه با نفرت را موجب شد و بازتاب وسیعی در فضای مجازی پیدا کرد.

اشتراک گذاری:

ارسال نظر