جام ملت های آسیا 2019؛

ایران ۳-۰ چین؛ غرش بی رحمانه یوزها

ایران ۳-۰ چین؛ غرش بی رحمانه یوزها
۴ بهمن ۱۳۹۷
تیم ملی ایران با سه گل از سد چین در یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا گذشت.
به گزارش اخبار خسروشاه، تیم های ملی ایران و چین در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ از ساعت ۱۹:۳۰ امشب (پنجشنبه) در ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی دو بر صفر ایران همراه بود.
شرح بازی:
بازی با برتری تیم چین آغاز شد و این تیم می رفت در همان دقایق ابتدایی ایران را غافلگیر کند. برتری چین تنها چند دقیقه به طول انجامید. روی چند خطر جدی، ملی پوشان فوتبال کشورمان می توانستند دروازه حریف را باز کنند ولی این اتفاق رخ نداد. سرانجام در دقیقه ۱۸ روی توپ ربایی سردار و پاس زیبای او، مهدی طارمی گل اول ایران را به ثمر رساند. در دقیقه ۳۱ بازی سردار آزمون یک بار دیگر توپ را از مدافع حریف ربوده و با از پیش رو برداشتن دروازه بان حریف، گل دوم را هم وارد دروازه چین کرد.
در ادامه نیمه اول تیم ملی ایران می توانست گل های دیگری هم بزند ولی کار با نتیجه دو بر صفر به پایان رسید. نیمه دوم را ایران مسلط تر از چین آغاز کرد و سعی در آرام کردن بازی داشت و نیم نگاهی هم به گلزنی در بین ملی پوشان کشورمان دیده می شد. با نزدیک شدن به دقایق پایانی، از حس و حال دو تیم برای گلزنی کم می شد و چینی ها هم قادر به طراحی خطر چندانی روی دروازه شاگردان کی روش نبودند اما روی یک غافلگیری و ضد حمله سریع، کریم انصاری فرد در ثانیه های پایانی گل سوم ایران را هم به ثمر رساند. با سوت داور قطری بازی دو تیم در نیمه دوم به پایان رسید تا ملی پوشان کشورمان با پیروزی سه بر صفر راهی مرحله نیمه نهایی شده و روز دوشنبه با ژاپن دیدار کنند.
 
اشتراک گذاری:

ارسال نظر