در خطبه‎های نماز جمعه خسروشاه مطرح شد؛

گرانی های کام مردم را تلخ کرده است

گرانی های کام مردم را تلخ کرده است
۵ بهمن ۱۳۹۷
مرحوم رسولی فر از رزمندگان و غواصان شجاع جنگ تحمیلی بود. خانواده های رزمندگان و شهدا نباید فراموش شوند.
به گزارش خبرنگار اخبار خسروشاه حجت الاسلام ناصری در خطبه های نماز جمعه این هفته خسروشاه که در مسجد امام حسین (ع) برگزار شد به موضوع کسب های حرام پرداخته و احتکار را از مصادیق مهم این موضوع عنوان نمود. وی گفت احتکار از جمله کسب های حرام بوده و خواست دشمن برای ضربه زدن به نظام است. حجت الاسلام ناصری انبار کردن اقلام ضروری و مایحتاج مردم را امری مذموم دانسته و آن را خواست دشمنان ملت ایران برشمرد.
حجت الاسلام ناصری قاچاق را از دیگر کسب های حرام معرفی کرده و آن را به عنوان یک تهدید جدی بر جامعه عنوان نمود.
کودتای ونزوئلا موضوعی بود که حجت الاسلام ناصری در خطبه دوم به آن اشاره نمود.
ایشان مسائل به وجود آمده در ونزوئلا را زیر سر آمریکا دانست و عنوان کرد در کشورهایی مانند این که آمریکا آنها را حیات خلوت خود می داند، به وجود آمدن جریان های مخالف استکبار  برای آمریکا غیر قابل تحمل است. وی مقاومت دولت و مردم ونزوئلا را که برگرفته از انقلاب اسلامی است برای آمریکا شکننده توصیف کرد.
ایشان در ادامه به بازداشت مرضیه هاشمی خبرنگار آمریکائی الاصل پرس تی وی توسط آمریکا اشاره کرد و گفت آمریکایی که مدعی حقوق بشر است با این کار بار دیگر چهره اصلی خود را به دنیا نشان داد. 
حجت الاسلام ناصری با توجه به فرا رسیدن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، از مردم خواست جشن های دهه فجر مخصوصا راهپیمایی ۲۲ بهمن پر شورتر برگزار شود.
ایشان در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت در همه ابعاد پزشکی، علمی، صنعت و ... پیشرفت کرده ایم. اما موضوعی که غیر قابل قبول بوده و کام مردم را تلخ می کند، مسئله گرانی هاست. امام جمعه خسروشاه در پایان مرحوم رسولی فر را از رزمندگان و غواصان شجاع دفاع مقدس توصیف نموده و گفت: شهدای غواص در طول 8 سال جنگ تحمیلی زجر زیادی متحمل شدند. 
ایشان در ادامه گفت در  کشورمان رزمنده های گمنام و غریب زیادی وجود دارد وخانواده های شهید، رزمندگان و ایثارگران نباید فراموش شوند.
انتهای پیام./
 
اشتراک گذاری:

ارسال نظر